Filters Reset
Save Search (1)
Save your search to get Alerts
259 Properties
259 Properties Available In 10013
List
- 1/15 15
3 Beds 2 Baths 3,000 SqFt$4,750,000Open Thu 5PM-6PM - 1/14 14
2 Beds 3 Baths 2,004 SqFt$4,650,000Open Wed 4PM-5PM - 1/20 20
2 Beds 3 Baths 1,962 SqFt$4,250,000Open Wed 11AM-1PM - 1/21 21
3 Beds 4 Baths 3,320 SqFt$7,995,000Open Wed 2PM-3PM - 1/32 32
4 Beds 5 Baths 4,717 SqFt$12,750,000Open Wed 2PM-3PM - 1/23 23
5 Beds 6 Baths 8,040 SqFt$15,750,000Open Wed 12PM-2PM - 1/10 10
1 Bed 1 Bath 645 SqFt$800,000Open Thu 4:30PM-6:30PM - 1/21 21
4 Beds 6 Baths 5,802 SqFt$19,999,000Open 5/19 11AM-12:30PM - 1/7 7
1 Bed 1 Bath$1,490,000Open Wed 5:30PM-6:30PM - 1/15 15
1 Bed 2 Baths 2,490 SqFt$2,490,000Open 5/19 2PM-3PM - 1/24 24
4 Beds 4 Baths 5,462 SqFt$8,000,000Open Wed 11AM-1PM - 1/11 11
2 Beds 3 Baths 1,819 SqFt$2,995,000New - 1/12 12
2 Beds 2 Baths$4,000,000New - 1/15 15
2 Beds 3 Baths 2,024 SqFt$4,295,000New - 1/13 13
4 Beds 5 Baths 5,874 SqFt$18,995,000New - 1/14 14
2 Beds 1 Bath$2,400,000New - 1/12 12
3 Beds 2 Baths 1,740 SqFt$3,398,000New - 1/9 9
1 Bed 1 Bath 836 SqFt$1,850,000New - 1/11 11
1 Bed 1 Bath$1,500,000New - 1/5 5
2 Baths 7,900 SqFt$4,800,000New - 1/15 15
3 Beds 3 Baths 4,101 SqFt$6,995,000New - 1/15 15
3 Beds 3 Baths 2,363 SqFt$4,295,000New - 1/17 17
2 Beds 2 Baths 1,510 SqFt$2,700,000New - 1/22 22
3 Beds 3 Baths 2,200 SqFt$4,800,000Active
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 11